• תהליך העבודה
  סטודיו אביטלסטר מציע תהליכי מיתוג, עיצוב אתרים והפקת סרטונים. אנחנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את שלבי העבודה שלנו. איך ניגשים לפרויקט מיתוג חדש? למה אי אפשר לעצב "רק לוגו"? מה הכוונה ב"אתר רספונסיבי" ולמה חשוב לאפיין לפני שמעצבים? כמה סוגי עמודים יש באתר ואיך מנהלים אותו? למה 30 שניות זה המון זמן באנימציה? ואיך גורמים לקהל שלך להגיע אליך ומניעים אותו לפעולה במדיות השונות? צלילה נעימה :)
  מיתוג
  BRANDING
  אתרים
  WEB
  סרטונים
  MOTION
  אפיון מותג מהו למעשה תהליך מיתוג?
  כאשר עסק מבקש למקסם את הפוטנציאל שלו, למצב עצמו על המפה ולהגיע בצורה המיטבית אל לקוחותיו - תהליך מיתוג הוא כלי מרכזי להצלחה במשימה. כשאנו ניגשים לעבודה, אנו פותחים במחקר שעוזר לנו להגדיר את זהות המותג. נאפיין את קהל היעד, נבחן את העסק ביחס למתחריו ומתוך אלה נגדיר את תעודת הזהות של המותג: ערכיו, היחודיות שלו והמסרים אותם הוא מבקש להעביר.


  עיצוב לוגו ושפה מותגית להתנעת שלב העיצוב אנו יוצרים לוח השראה ויזואלי. זהו שלב האפשרויות הבלתי מוגבלות בו אנו מנסים להגיע למנעד רחב ככל הניתן של מקורות השראה רלבנטיים, אותו אנו מצמצמים לאט לאט בהתאם לבריף האפיוני. אנו מעצבים שלושה כיוונים שונים ללוגו ולשפה מותגית, הכוללת אלמנטים גראפיים, סגנון כתיבה, שימוש בצילומים ועוד... יחד עם הלקוח אנחנו בוחרים את הכיוון המתאים ביותר ומדייקים אותו עד לתוצאה הרצויה.
  עיצוב הפריטים הנלווים לעסק לאחר שהשפה קיימת - הגיעה השעה לתת למותג החדש לקרום עור וגידים! בשלב זה אנו מעצבים מגוון פריטים נלווים להם זקוק המותג. למשל: אריזות, ניירת, עמוד פייסבוק, שילוט לעסק, ברושור, מצגת וכל פריט אחר העונה על הצורך ומפגיש את המותג החדש עם לקוחותיו לדייט ראשון מוצלח :)
  אפיון אתר לפני שמעצבים אתר חדש, אנחנו עוצרים רגע וחושבים: מה היית רוצה להשיג מהאתר? מיהם האנשים שיבקרו בו? כיצד הם יגיעו אליו וכמה סבלנות תהיה להם? בפגישה משותפת נדבר על תרחישי הגלישה באתר, על התוכן שחשוב לך שיופיע בו, ועל הנעה לפעולה. נשרטט את המסכים הראשיים, נאשר שלא חסר כלום ונצא לדרך.
  עיצוב האתר בשלב עיצוב האתר אנחנו לוקחים את השרטוטים האפיוניים ומעצבים אותם בהתאם לשפת המותג. אתר ממוצע מורכב מ- 3-5 עמודים שונים, שניתן לאחר מכן לשכפל אותם בהתאם לתוכן שלו. עיצוב אתר שונה מעיצוב גראפי לדפוס כיוון שאתר כיום נצפה במכשירים מגוונים שמשתנים ללא הרף. ניתן לעצב אתר רספונסיבי - כלומר, אתר הבנוי ממספר גרסאות - לכל גודל מכשיר. אנו מקפידים לא להשתמש בטמפלייטים קיימים ולעצב אתר ייחודי, חווייתי ואפקטיבי לכל לקוח בהתאמה אישית.
  פיתוח (הקמת) האתר בשלב הסופי האתר מוקם ב -php javascript , בהתאם לעיצוב שאושר ע"י הלקוח. הכפתורים, האנימציות, הטפסים - הכל קם לחיים אינטראקטיביים :) כמו כן נבנית מערכת ניהול תוכן מותאמת ללקוח, דרכה הוא יוכל לעדכן את האתר כרצונו החופשי. ניתן לבנות את האתר גם בשימוש ב- html5, flash ועל בסיס מערכות ניהול תוכן שונות כגון וורדפרס.
  תסריט סרטון הוא דרך לספר סיפור. וכמו בסיפור - אנחנו מתחילים מהתחלה. מה הרעיון אותו תרצה להעביר? התהליך אותו תרצה להמחיש? ולאן היית רוצה שהסיפור יוביל את הצופים שלו בסופו של דבר? נכתוב תסריט המותאם לאורך הסרטון ולטכניקה המתאימה בה הוא עתיד להיווצר. סרטון אפקטיבי לא יעלה על ממוצע של 45 שניות, מאחר וכיום סבלנות הצופים קצרה יותר, וכן אנימציה היא מדיה אפקטיבית אך גם מורכבת להפקה.
  סטוריבורד ועיצוב פריימים לאחר אישור התסריט, אנו ניגשים לשלב העיצוב והסטוריבורד. נעצב מספר פריימים מרכזיים כדי להמחיש את הלוק והטכניקה. טיפוגרפיה מונפשת, אייקונים, דמויות, צילום מאוייר או איור מצולם :) ... לכל תסריט יש את הטכניקה הקריאיטיבית המתאימה להעברת המסר שלו. לצד הפריימים המעוצבים, נצייר סטוריבורד המתאר את ההתרחשות בסרטון.
  הפקת הסרטון אנימציה אנימציה אנימציה! מפשילים שרוולים ויאללה להפקה. מעצבים את כל השוטים המרכיבים את הסרט ומנפישים אותם. מצלמים, מקליטים קריינות אם צריך, סאונד אפקטים וכל הנדרש עד לקבלת הסרטון המהמם.
  היי! הגעתם לסטודיו אביטלסטר. אנו מציעים שירותים מקיפים של חשיבה אסטרטגית, תהליכי מיתוג, אפיון ועיצוב אתרים, קופירייטינג, קריאייטיב, סרטי מושן גרפיקס ועוד. אנחנו עובדים יחד מתוך תשוקה אמיתית לגרום למותגים להמריא, ליצור עיצוב ישראלי מצוין ותמיד להיות מקור לאנרגיה רעננה. ד''ש!
  לקוחות
  פרויקטים